{avatar}
asia18

Było tu {licznik}
osób

[Księga gości]

{omnie}

{dodaj_mnie}

{sonda}

Archiwum
2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty


Linki
{linki}

{ulubieni}

Szablon: Lay by:szablonikii

Link :: 02.04.2005 :: 15:12
Hey!!!Sorry jak zwykle nie pisałam wczoraj ja niewiem co sie dzieje co drugi dzien pisze??Wiecie że wczoraj nie było sprawdzianu z Anglika!!!super nie??Ale niestety z Matmy była kartkówka.głupio nie.Dobra ale ten dzien był poprostu bombowy bo jak wruciłam z budy(szkoły) to dzwoniłam do Domi no wiecie przyjaciółki ale nie wiedziała czy bedzie miała lekcjie.Potem do Marty no i wyszła najpierw graliśmy w siatkówkę potem tanczyliśmy i graliś,my w babinktona.Ale to nie koniec spała u mnie Dominika.Było super nakupywaliśmy wiele smakołyków po smiałyśmy po graliśmy...Ja dzisiaj uniej sipię mam nadzieje że bedzie fajnie poprostu zajeffajnie.Ok ja musze konczyć bo ide papapa do zobaczyska...
Komentuj(2)


Link :: 03.04.2005 :: 15:21
Hey dzisiaj żałoba na całym świecie chyba wiecie dlaczeko JAN PAWEŁ II wczoraj o 21 37 umarł:(:(:(.Więc postanowiłam wkleici na bloga jego zdjęcie.Dobra za wiele nie napisze bo mi się niechce zachwile jak napiszę tą notatkę do dodam duzo avanterów.Jak napisałam wczoraj spałam u Domi.Było fajnie tak jak myślałam jeżdziliśmy na skuterku po swadzimie a każdy nanas się gapił jak by nigdy nie widział???Na dzisiaj już koncze papa..A i komentujcie pliska!!!
Komentuj(0)


Link :: 05.04.2005 :: 16:27
Hey wczoraj nie pisałam bo niemiałam czasu byłam calutki dzien na dworzeTroche z Tysią troche z Domi i umnie spała no bo jechaliśmy do starego browaru przed 10 minutami przyjechałam trawajem i autobusem nawet sobie nie wyobrażacie ile śmiechu było.Niewiem ale wam napisze co sobie kupiłam z Domi tak:Czapke z daszkiem bluze dresową na ramkach bluzkę i skarbetki i jedliśmy pyszny obiad jak to się mówi niebo w gębie.Tak ja koncze bo ide do Dominiki papapa...I wiecie jestem szczęśliwa że akurat mojom przyjaciółką jest domi!!!
Komentuj(0)


Link :: 07.04.2005 :: 21:04
Czesc wiecie co ja chyba nie bede prowadzić tego bloga nie ma wcale komentarzy!!!!Sami zobaczcie cały czas 00000...Wczoraj nie pisałam bo się zastanawiałam co i czy skonczyć z tym blogiem raz na zawsze.Wczoraj byłam troche na dworze no maze nie troche.Graliśmy w piłkę nożną rećzną no i w sitkówkę.Niewiem kto nawet wygrał a przecież to zabawa.Dzisiaj w szkole było nudno ale dosyć szybko czas zleciał i byliśmy w kościele.Dzisiaj nie byłam na basenie bo noga wy chba niewiecie w pażdzierniku miałam w gipsie i mi bolała.Ale byłam tylko na chwile w ccc w tesko były fajne buciki kupiłam sobie.Już koncze bede chyba oglądać jakiś film na tvn o 22 papapa....Komentujcie komentujcie komentyjcie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Komentuj(3)


Link :: 08.04.2005 :: 12:18
Hey zmieniłam wygląd bloga mam na dzieje że się wam podoba bo mi pardzo.Tylko jak by jeszcze były ine kolory ale miałam taki proble ze o kurde tyle ładnych szablonów.A dzisiaj chyba wszystkie szkoły nie szły do szkoły bo jest pogżeb Jana Pawła II.Jutro jade do cioci i niewiem czy napisze moze rano ale ten wyjazd niejest pewien jak bedze padać to nie to wdedy w niediele.Jutro równię mój brat starszy wraca z olimpiady i będe miała w najbliższym tygodniu komórke ale niewiem jaką czy Nokie 6610i czy Simensa CX 65.Pomóżcie mi prosze!!!!!A no i komentójcie.Papapa...
Komentuj(12)


Link :: 09.04.2005 :: 16:06
Hey znów zmieniłam wygląd bo ten szablon jest chyba lepszy ten co był a wy jak myślicie.Dzzięki za komentarze ludzie nawet dzieki tym co odwiedzają a nie komentóją.Dzisiaj nie pojechałam do cioci bo tata musiał gdziesz jechać lecz jutro napewno albo chyba nie napisze.Dzisiaj byłam w Makro ale nic tam nie było nudy.Ok koncze ide oglądać film.Papapa A i komentujcie komentujcie komentujcie!!!!!!!!
Komentuj(3)


Link :: 10.04.2005 :: 15:21
Czesc dzisiaj moi rodzice pojechali do cioci ale ja nie bo wicie jakie tam są nudy!!!Ja się ciesze bo przynajmiej moge napisać blogaska.Troche komentów napisaliście 3 no ale zawsze coś.Biore udział w konkursie na dolsy na www.gabrysia.talk.pl warto.Mam dla was dobrom wiadomość dzisiaj jeszcze (chyba) tez ogłosze konkurs na dollsy.Po tej notatce napisze komunikat związany z konkursem komentujcie prosze Papapa...
Komentuj(0)


Link :: 10.04.2005 :: 15:44
Ogłaszam konkurs na najpiękniejsze Cand dollsy.Będzie 5 etapów konkursu a oto one:
I.Candy na randke
II.Candy na codzień
III.Candy na dyskoteke
IV.Candy z zwirzakiem
V.Cand na bal
Candy czaba samemu zrobić i przesłać mi na e-mailem na adres asia185@op.pl.
A oto nagrody:
I miejsce:200 komentarzy+ umieszczenie w linku i poznanie mnie osobiście przez gg.
II miejsce:100 komentarzy + umeszczenie w linku i poznanie mnie osobiście przez gg.
III miejsce:50 komentarzy + umeszczenie w linku
IV miejsce:30 komentarzy + umerzczenie w linku.
Życzeę powodzenia oraz prosze to wkleić na bloga i zamieszcic mniee w linku!!!


Komentuj(16)


Link :: 10.04.2005 :: 17:06
Hey wiecie przypomniało mie się ze musze napisać notatkę o Blogu Ady na konkurs ok zaczynam.
Blog Ady jest fajnie wypasiony ma fajną muzyczke fajny szablonik no i dodatki.Fajne gifki możecie sami zobaczyć.Ale mi się tylko jedna rzecz nie podoba rze nie zmienia szabloniku ale to co za to jest ładny.Ma śmieszne i super notateczki.Zapraszam do odwiedzania go a oto jego adres: www.ada.talk.pl
PS.Zgłaszajcie się do konkursu bo będe zła nawet jedna osoba się nie zgłosiłaOraz komentujcie komentujcie komentujcie!!!!!!!!!!

Komentuj(3)


Link :: 11.04.2005 :: 21:40
Hey!!!Chciałam wam przypomnieć o konkursie i zgłaszamy się pod notatką konkursową.Cand Dolls mozecie przesyłać do 18.04.2005 a i niektórym nie udaje się przesłać to napisać komenta i na blogu wkleić tego dollsa.A teraz do rzeczy dzisiaj w budzie do bani nudy z matmy tyle zadan do zrobienia myślałam ze się nie wyrobie ale jakość naszczęście.Byłam troche na dworze z Tysią(Marta)graliśmy w siatkówkę i pogawędziliśmy:roll.I nie uwieżycie Tysia mnie przekonała żebym się zapisała na kułką teataralne niewiem ja niechce tam chodpić!!!!!!!!!!!!!!Oki ide spakować plecak jutro przeciez do szkoły???Czemu nie ma wakacji!!!Papapa....
Ps.Komentujcie i konkursik czeka

Komentuj(0)


Link :: 12.04.2005 :: 20:32
Cześć przypominam o konkursiku macie tylko jeszcze 5 dni.Oki przejdżmy do rzeczy dziaj w szkole byłam do 15 30 bo miałam kółko taneczne!!!Byłam dzisiaj krótko na dworze.Wczoraj trochę się posprzeczałam z Domi.Ale naszczęście to nic takiego no moze troche.Niedługo jade do domku.Oki koncze paputki wam wszystkim i komentujcie mój ochydny blogasek.
Komentuj(0)


Link :: 13.04.2005 :: 16:39
Czesc wam wszystkim!!!Zgłaszajcie się do konkursu prosze mam dopiero kilka osóbek chyba 6.Dzisiaj był okropny dzionek ale za to ładna pogoda.Dlotego ze po pierwsze duzo lekcji no tak jak wcoraj ale to szczeguł po drugie nigdy nie znajde prawdziwej miłości!!!!!Jedynie jakiegoś nie wychowanego debi**** i brzydkiego!!!Dzisiaj w szkole są konsultacjie no wiecie podobne do wywiadówki mama pojechała na 18.Papapa komentujcie i zgłaszajcie sie

Komentuj(2)


Link :: 13.04.2005 :: 20:33
Czesc to znowu ja zgłosiłam sie do konkursu są dosyć kiepske nagrody ale nie mam co robic to czemu nie!!!!!!!!!!!

Komentuj(4)


Link :: 16.04.2005 :: 13:56
Czesc wam sorry ze nie pisałam ale nie miałam zbyt czasu.Miałam tyle na głowie ze hoho.W czwartek sparwdzian z polaka prosty a wczoraj z histy do bani...Również w czoraj na dzisiaj spała u mnie Dominika a ja (chyba) dzisiaj uniej raczej tak.A i miałam dzisiaj roznosic sąsiatki no takie gazetki z Dominiką ale oczywiście łysek Marta musiała się wpieprzyc.Nie mozecie się juz zgłaszać do konkursu napisze kto się zgłosił a ju7tro wam wkleje dolls candy:


Ady

Asia

Martus

Martusia

Agusia12

Tamiczka

Ola

Madzia

Monia



Komentuj(2)


Link :: 17.04.2005 :: 20:41
Czesc wam dopiero teraz pisze bo przyjechłam od Dominiki (przyjaciółki)po 16 zjadłam obiadek i pojwchałam jak wygloąda King Cross taki se.A teraz wam pokaże dollsy jakie zrobili na konkursik.
Sorry ale na nie których blogach nie mam dollsów więc nie moge zrobić konkursy przepraszam naprawde papa jutro jak nie bede miała to będe zła papapa


Komentuj(2)


Link :: 19.04.2005 :: 20:46
Cześć zaczne od tego hura hura mamy PAPIEŻA BENEDYKT16 niestety nie Polak tylko NIemiec ale to co ważne jest to ze mamy no nie.A po drugie jestem wkurzona na niektórych z konkursu na candy czy nie mozecie robić poprostu mam tego dosyć!!!Zgłaszacie sie i nie robicie Candy chore...Dzisiaj miałam sprawdzian z Matmy był prosty ale nie zrobiłam 1 zadania z treści bo niewiedziałam jak i juz nie miałam czasu a jutroczeka na mnie sprawdzian z Przyrody pouczyłam się troche.Dobra musze konczyć jesli chcecie ze mną pogadać w sprawie gg tojest inny nr 4305235.Oki koncze lekcjie wzywają hahaha...Papapa
Komentuj(3)


Link :: 23.04.2005 :: 14:54
Czesc tak się zastanawiam czy nadal prowadzisc tego bloga no wiecie nie przysyłacie mi Candi i nie moge robic konkursu!!!!!!!!!A no i przepraszam ze nie pisałam przez kilka dni no bo niechciało mi sie ale no cóz napisze wam co się działo napisze tylko o wczorajszym dniu i dzisiejszym.Wczoraj w szkole bolała mnie głowa aż szok i w dodatku poprawiałam sprawdzian z Histori dostałam 4 chyba jeszcze wam napisze a z Przyrody dostałam 3.Byłam u fryzera fajnie się ściełam ale nie wiem czy bedzie sie wogle komós podobać??A dzisiaj jestem cały dzien w domu bo jestem jak by chora!! No wiecie przezię biona oki koncze papapa piszcie blogi które mam odwiedzi bo się nudze.Papapa....
Komentuj(3)


Link :: 24.04.2005 :: 20:04
Czesc wam dzisiaj będzie notateczka konkursowa a nie co się działo.Postanowiłam zrobić tak nie będe juz czekać na dollsy bo juz mam dosyć poprosu pokaze wam te któr mam i tyle a te osoby które nie zrobił mają czas do jutra i je przyłącze.Więc zaczynam pierwszy etam konkursu dolls na randke.Oto one...

Dolls Ady


Dolls Agusi12


Dolls Martusi


Dolls Tamiczki


Dolls
Madzi



Dolls
Moni



Dolls Oli

.
Oki to są wszystkie chyba dwuch mi brakuje mozecie od dzisiaj głosować
Komentuj(17)


Link :: 26.04.2005 :: 13:06

Heyjak widzicie umiem robic brokatowe napisy...Czekam na zamówienie..Napiszcie jak ma wygladac i tylko za 1 komenta.Ta notata jest krótka chciałam was tylko poinformować ze nic nie będe pisać zebyście mogli głosować na dollsy.A koniec głosów jest za 2 tygodnie moze jakies z czasem notateczki napisze.O nie nie za dwa bo jade 9 na ZIELONĄ SZKOŁE to niech się zastanowie za 10 dni koniec głosowania moze być narazie ma głosy tamiczka.Oki koncze moze jutro lub pojutrze napisze!!!Papapa Dzisiaj nie byłam w szkole miałam wilkie szczęscie bo kartkówa z muzy sprawdzian z religi i dyktando!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Komentuj(275)


Link :: 28.04.2005 :: 19:48
Czesc wam postanowiłam tak na długi łikent napisze wam jak się dzisło a mam z Dominiką najeleprzą przyjaciółką plany nie napisze wam oj nie nie dowiecie się w swoim czasie.A i po tym napisze wam kto od padł.Jak na dzień dzisiejszy to mają tylko martusia i tamiczka głosy a reszta to co.Jestem szczęśliwa bo w koncu dostane jutro ok 16 a 17 nową komurkę hura hura...A i te osoby które u mnie zamówiły napisy zrobie ja wam a kleje po tym etapie.Oki papapa...
PS.Karolina czemu nie wchodzisz na gg chce z tobą pogadać naprawde wejdż prosze prosze.....

Komentuj(10)