asia18 - komentarze


Hey!!!Sorry jak zwykle nie pisałam wczoraj ja niewiem co sie dzieje co drugi dzien pisze??Wiecie że wczoraj nie było sprawdzianu z Anglika!!!super nie??Ale niestety z Matmy była kartkówka.głupio nie.Dobra ale ten dzien był poprostu bombowy bo jak wruciłam z budy(szkoły) to dzwoniłam do Domi no wiecie przyjaciółki ale nie wiedziała czy bedzie miała lekcjie.Potem do Marty no i wyszła najpierw grali¶my w siatkówkę potem tanczyli¶my i grali¶,my w babinktona.Ale to nie koniec spała u mnie Dominika.Było super nakupywali¶my wiele smakołyków po smiały¶my po grali¶my...Ja dzisiaj uniej sipię mam nadzieje że bedzie fajnie poprostu zajeffajnie.Ok ja musze konczyć bo ide papapa do zobaczyska...

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.12.2005 :: 18:03 :: bcr148.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzoana

Hejcia :cool mas zajeffajny blogasek.Mam przyjemnosc zaprosic Cie do konkursu candy na www.konkursy-candy-u-asi.blog.onet.pl.Zgłos sie i przyokazji zachęc innych.A warto sie zgłosic bo s± fajne nagrody.papacie
02.04.2005 :: 15:22 :: 195.136.67.222

Tamiczka

hej! Musze przyznac, ze masz naprawde fajnego bloga... :D mam nadzieje, ze bedzie jeszcze lepiej... Wpadnij także do mnie na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl i dodaj komcia . pozdrawiam :***
Talk.pl :: Wróć