asia18 - komentarze


Czesc tak się zastanawiam czy nadal prowadzisc tego bloga no wiecie nie przysyłacie mi Candi i nie moge robic konkursu!!!!!!!!!A no i przepraszam ze nie pisałam przez kilka dni no bo niechciało mi sie ale no cóz napisze wam co się działo napisze tylko o wczorajszym dniu i dzisiejszym.Wczoraj w szkole bolała mnie głowa aż szok i w dodatku poprawiałam sprawdzian z Histori dostałam 4 chyba jeszcze wam napisze a z Przyrody dostałam 3.Byłam u fryzera fajnie się ściełam ale nie wiem czy bedzie sie wogle komós podobać??A dzisiaj jestem cały dzien w domu bo jestem jak by chora!! No wiecie przezię biona oki koncze papapa piszcie blogi które mam odwiedzi bo się nudze.Papapa....

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.04.2005 :: 11:10 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Aha... pamiętasz chyba, że moja candy to ta z napisem
24.04.2005 :: 11:08 :: 195.136.67.222

Tamiczka

hej! Popieram Ole.. Może oceń te Candy, które się zgłosiły, a reszte olej! Jeśli im nie zależy ( a pewnie tak jest, jeśli się nie zgłaszają) to po co marnować czas ??? Przemysl to prosze.. Papatki :*** www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl
24.04.2005 :: 10:00 :: dpb91.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ola

Hej. Jestem z bloga www.candymoje.blog.onet.pl Słuchaj, czy nie moglabyś już ocenić tych prac, które się zgłosily. A jakby co, to żeby znaleźć mojego candy na twojego bloga, to musisz poszukać w moim kalendarzyku
Talk.pl :: Wróć