{avatar}
asia18

Było tu {licznik}
osób

[Księga gości]

{omnie}

{dodaj_mnie}

{sonda}

Archiwum
2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty


Linki
{linki}

{ulubieni}

Szablon: Lay by:szablonikii

Link :: 01.03.2005 :: 13:34
Cześć!!!Dzisiaj nie byłam w szkole bo jak mówiłam wczoraj mnie bolał brzuch.Dzisiaj rano troche i dzisiaj rano i mama powiedziała ze nie idż do szkoły.Więc się odrazu powiedziałam ok.A wy jak byście powiedzieli.Dzisaj nie pójde na dwór a miałam iść z Martą już mój blogas lepiej wygląda jutro a może dziś będom !!!GRY!!!Komentujcie bo naprawde zlikfiduje ten blog!!!Komentujci Komentujcie Komentujcie
Nadzisiaj to już koniec papapa...

Komentuj(410)


Link :: 02.03.2005 :: 09:33
Hey prosze komentujcie jeśli zostawicie komenty tyle samo wam odam.I jek podacie adres plis naprawde.Ale teraz przejdżmy do rzeczy wczoraj jak widzieliście upięszyłam mój blogas nawet chciałam zmienic szablon ale nigdzie nie ma domnie idealnego.Dzisiaj znów nie byłam w szkole ja niewiem co jest z tym brzuchem.Moze gryba naprawde nie mam pojęcia.Prosze komentujcie plis.
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Ps.Pozdrowieenia do tych co komentóją i do przyjaciół czyli Dominiki N i Marty P.I do Karoliny K chociasz to nie moja przyjaciółłka.

Komentuj(0)


Link :: 02.03.2005 :: 10:24
Pomocy!!!Kurde co jest jak pisze linki gry nie działają pomuZcie mi to zrobiC jestem zdenerwowana no niewiem co się dzieje plis pomóżciemi mi.I komentujcie bo jestem załamana.Papapa...
Komentuj(5)


Link :: 03.03.2005 :: 17:13
Hey wam czemu nie komentujecie biedna Marta mi tylko daje komenty to tak trudno naprawde???Ale przejde już do rzeczy. Dzisiaj byłam w szkole i mnie pod koniec lekcji głowa bolała mówie wam teraz też mi boli i to nawet mocniej.Jutro mam dzieN do dupy poprostu do duby!!!Bo :( sprawdzian z Histy i musze napisać z Przry.Okej na dzisiaj już koniec ah zgłosiłam się do konkursu do Ady zachęcam was też Papapa...


Komentuj(2)


Link :: 04.03.2005 :: 10:25

Jestem chora jestem chora głowa mi zaraz pęknie czemu wy nie komentujecie no czemu powiedcie mi to!!!Jednak dzisiaj nie byłam w szkole widzicie a jednak z histori nie pisałam sprawdzianu i z przyrody.Dzisiaj na pewno będe się nudzić ani na dwur tylko siedzieć w tym cholerny łużku nie rozumiem tego naprawde.Niemam co pisać więc koNcze papapa...

Komentuj(137)


Link :: 05.03.2005 :: 10:55
Hejcia!!!Komentujcie prosze czemu nie komentujecie tylko niektórzy są super ze moje notatki komentują i ich pozdrawiam naprawde.Dzisiaj rano miałam 38.07 stopni temperatury.Niewiem czy zmienić ten blog wacham się pomóżcie mi plis??Jak macie jakąś fajną strone z szablonami to komentujcie i wpiszcie adres.Niedugo dzieN kobiet ciekawe co dostane oby było co.Chyba jutro jade do dziatka ale niewiem czy napisze i czy wogóle pojade z goronczką serio.Na dzisiaj to już koniec papapapa...
Komentuj(7)


Link :: 06.03.2005 :: 12:29
Hejka jednak nie pojechałąm do dziatko bo się żle czuje główka mnie cały czs boli widze że komentów coraz więcej i więcej nie długo ogłosze konkurs jeszcze niewiem kiedy ale niedługo naprawde.A co u was jestem sama w domku jak byście chcieli aby komuś zrobić szablon to piszcie komenty z adresem bloga i numerem gadu-gadu.Naprewde warto Papapapapa...
Komentuj(90)


Link :: 08.03.2005 :: 12:04
Hejcia wam ludzie zaczne może od życzeN=ń dla kobietek.Wszystkiego najleprzego z okazji tego dnia a najlepiej spełnienia marzeń prosze komentujcie mojego bloga i zgłaszajcie się do mojego konkursiku.Pszepraszam was że nie pisałam przez ostatnie dni.Dzisiaj chyba jade do lekarza ale nie jestem pewna oby tak bo chce być już zdrowa naprawde mówie wam cieszcie sie jak jesteście zdrowi.Papapa...

Komentuj(29)


Link :: 08.03.2005 :: 20:01
Hey jestem zdenerwowana na Marte Pietruszke ona jest poprostu deb****.Inaczej na nia niemożna mówić oto jest jej ochydny adres bloga martusia.talk.pl mówie wam ble!!!Wczoraj usunełą mi cały szablon i wszystko pomieszała.A ja się dowiedziałam jej hasła i tak samo jej zrobiłam a ona mi komenty napisała zobaczcie sobie pod tą notatką jest beszczelna i żle wychowana poprostu.Skasowała mi konkurs więc będzie kiedy indziej jak się skonczą konkursy u Basi i Ady zachęcam was papapa...
Komentuj(6)


Link :: 09.03.2005 :: 18:31
Hey!!!Co u was słuchać?Bo u mnie jak zwykle ja jestem chora i niewiem czy pójde w poniedziałek do szkoły a mam dyżur obym poszła.Dzisiaj byłam u lekarza przepisałam mi jakieś tabletki mówie wam tabletki na kaszel są ochydne poprostu ble!Dzienkuje wszystkim za komentarze i pozdrawiam wszystkich co odwoedzają moją strone i ją komentują ale to nie dotyczy Marty Pietruszki!!!Niemam co pisać więc już koncze na dzisiaj papapa..

Komentuj(2)


Link :: 10.03.2005 :: 20:03
Cześć wam!!!
Kto ma skeypa niech pisze pliska ale w komentach mój loginek to asia-blondi pliska piszcie!!!!!!!!!!!
Zabardzo nie mam co pisać więc tylko napisze Ze głowa mnie już nie boli ale nosek od chusteczek.Dzisiaj nie pojechałam na basenik bo sami wiecie czemu.Papapa koncze bo niechce mi się pisać

Komentuj(3)


Link :: 12.03.2005 :: 13:57
Hey niemam już goronczki ani kataru tylko jeszcze kaszel (hura).Mam nadzieje że pójdew poniedziałaek do szkoły.Niemyście że jestem kujonkom poprostu ma dużur przy drzwiach szkoły mam z Agą. Dzisiaj postaram zrobić jakieś gry filmy itd i moze jakieś dodatki. Przepraszam że wczoraj nie pisałam bo niemiałam co ale teraz od tego czasu postaram się pisać codzienie.Bo może będe miała więcej do pisać z szkoły przeciesz w domu nic sie ni dzieje oprucz imprezek no i wiecie jakich rzeczy.Ok ja już koncze papapa...A bym zapomniała czy znacie jakieś fajne stronki z szablonami bo ja lubie zmiany a ten mi się znudził pewnie wam też pisz cie w komentarzach jeśli macie.Kochani mam na dzieje ze macie!!!!
Komentuj(4)


Link :: 13.03.2005 :: 12:29
Czesc!!!Piszcie mi komentarze prosze ja chce zmienic szablon bo ten jest brzytki serio niewiem jak wam się podoba.Podawajcie adresy w komentarzach.Niemam ci robić.Papapa
Komentuj(1)


Link :: 14.03.2005 :: 16:33
Cześć dzisiaj mam już więcej do pisania moji mili.Dzisiaj po chorobie byłam w okrobnej szkole ale to co naszczęście miałam dyżur z Agnieszką!Tak mnie nóżki bolą że hohoho.Chyba wiecie co się robi na nim ale napisze wamTak zanosiłam dzienik i klucz do pokoju zastęp chodziłam po dzieci do świetlicy.I takie tam rzeczy chyba wiecie i co chodzi.A i wiecie co dzisiaj miał być sprawdzian z Histy ale my mieliśmy dyżur a i tak klasa nie miała bo poszli na koncert podpno nudny...To chyba już koniec na dzisiaj a jeszcze coś pamiętacie jak się zgłosiłam do konkursu do Adyto prosze głosujcie na mnie!!!Prosze prosze prosze papapa...
Komentuj(203)


Link :: 15.03.2005 :: 21:58
Hey sorry że teraz pisze zamias w ciągu dnia!Dzisiaj nic specjalnego w szkole się nie działo pozaty że nie było muzyki bo pani Tracewskiej nie było.Mieliśmy sastępstwo z panią od bibloteki mogliśmy robić co chcemy więc zrobiliśmy 5 osobową grópe i robiliśmy sobie rózne takie wróżby no wiecie.W grópie byłam oczywiście ja Anka Aga Ewel i Duda(Piotrek).No i chyba to wszystko mam z Asiom jeden blogasek który ocenia blogi znaczy ona założyła go a ja zgłosiłam się na ochotnika aby jej pomóc je oceniać oto jest adres http://ocenyblogowe.talk.pl/ prosze zróbcie mi przyjemność i zgłaszajcie swoje blogaski wiem ze macie niektórzy je super fajowskie.Jutro postaram napisać notateczke papapa... ale nie obiecuje.
Komentuj(0)


Link :: 16.03.2005 :: 19:26
Hey wiecie co wszyscy sądzą że mam brzydki szablon.Niewiem jak się wam wydaje piszcie w komentarzu bo ja niewiem szukam jakiegoś zjeb****** szablonu ale żaden nie jest taki czy macie jakieś adresy stron z szablonami??Oby tak to piszcie też w komentarzu.Wiecie co mamy jechać na ZIELONĄ SZKOŁE w maju (hura hura)ale wiem z kim będe miała pokuj aż 6 osób wymienie wam:Ja Karolina.J. Karolina.L. Ania.S. Aga.S. i Dominika.B. (chyba).Na dzisiaj to już chyba wszystko niech pomyśle tak to wszystko.Papapa....
Komentuj(2)


Link :: 20.03.2005 :: 14:15
Hey!!!Naprawde przepraszam was że przez jakiś czas nie pisałam przepraszam przepraszam.Durzo się działao i niemiałam czasu.W czwartek wiecie się pogodziłam z Martą chociasz mówiłam że się nie pogodze nie pojechałam na basen bo miłam katarek i gaszel i poszłam na godzinke z Martom na dwór.Wiecie co robiliśmy jak głupie ślizgaliśmy się na boisku bo był lud.W piątek miałam sprawdzian z Histy nawet łatfy ale niewiem co dostane napewno pałe!!!Wczoraj byłam w oszonie od 15 aż do 20...Długo prawda na dzisiaj to chyba koniec.Papapa
Komentuj(38)


Link :: 21.03.2005 :: 17:57
Cześć właśnie wróciłam z rowerów.Może jednak zaczne od początku po szkole dzwoniłam do Domi aale jej nie było w domu więc zadzwoniłam do Tusi czyli Marty.I się spytałam czy wyjdzie na dwór na rowerek zgodziła się ale o 17 potem grałam w kurnika chyba każdy wie co to jest ale objaśnie gry online przez czat.Więc Tusia zgodziła się aby wyjść na rowery troche wcześniej jak skonczymy grac chyba o 16 15 tak mi się wydaje.Ipojechaliśmy do parku mówie wam jak zimno i na dodatek nie mieliśmy kurtek i zabłądziliśmy serio!!!!(hahahaha).Za dużo to niemam co pisać aha zmieniłam wygłąd blogaska mam nadzieje że się wam podoba...Na dzisiaj to już koniec zapraszam do odwiedzania i czytania...Papapa...
Komentuj(0)


Link :: 21.03.2005 :: 18:06
Heyka to jesze raz ja zapomniałam że dzisiaj jest pierwszy dzień wiosny czyli dzień wagarowiczaJa nie byłam na wagarach a wy???Napiszcie w komentach i bardzo prasze dawajcie mi komenty bo wogle przestane co kolwiek robic na moi brzydkim blogasku!!!Papapa do zobaczenia...
Komentuj(2)


Link :: 22.03.2005 :: 20:00
Cześć wam dodałam kilka avatarów chętnie zobaczcie lecz tylkko troche.Dziś nic ciekawego się działo w szkole i wogle.O prócz tego ze miałam sprawdzian z Przyry i dokuczania Jagodzie to jest nowa kujonka o móz boże mówie wam hohoho nie lubi wf a najbardziej lubi polaka.Na dzisiaj koncze ide oglądać serjal papapa...A i czemu nie komentujecie czemu napiszcie czemu!!!!!
Komentuj(0)


Link :: 24.03.2005 :: 11:15
Hey wam wczoraj było ostatni dzień szkoły nareszcie.Dzisiaj nie jade na basen no bo Domi nie jedzie to ja teś nie.Wczoraj nie pisałam na mojim blogasku bo niemiałam zbyt czasu bo jechałam do ikey i M1 no ,i wieciej jak to jest a teraz zbyt niemam co pisać.Ok narazie koncze moze póżniej napisz papapa
Komentuj(0)


Link :: 25.03.2005 :: 19:51
Czesc wam ludziska dzisiaj same nudy w domu.Chyba niedługo zachoruje wiecie rano gardło mnie tak bolało ze hoho.Ale co was to wogle obchodzi głupio pisze sami napewno wiecie.Juztro zaczynają się śeięta nareszcie przynajmiej bede więcej miała do pisania.Wiecie niedługo będe robiła dollsy na zamówienie bo się naraxie ucze.Na dzisiaj to chyba wszystko papapa...
PS Robie wyposażenie blogasa na zamówienie jak toś chce to tylko 5 komentów z adresem strony i na gg login i hasło no i adres blogasa.Zachęcam piszcie komenty!!!!

Komentuj(0)


Link :: 25.03.2005 :: 19:54
Czesc wam ludziska dzisiaj same nudy w domu.Chyba niedługo zachoruje wiecie rano gardło mnie tak bolało ze hoho.Ale co was to wogle obchodzi głupio pisze sami napewno wiecie.Juztro zaczynają się śeięta nareszcie przynajmiej bede więcej miała do pisania.Wiecie niedługo będe robiła dollsy na zamówienie bo się naraxie ucze.Na dzisiaj to chyba wszystko papapa...
PS Robie wyposażenie blogasa na zamówienie jak toś chce to tylko 5 komentów z adresem strony i na gg login i hasło no i adres blogasa.Zachęcam piszcie komenty!!!!

Komentuj(0)


Link :: 25.03.2005 :: 19:54
Czesc wam ludziska dzisiaj same nudy w domu.Chyba niedługo zachoruje wiecie rano gardło mnie tak bolało ze hoho.Ale co was to wogle obchodzi głupio pisze sami napewno wiecie.Juztro zaczynają się śeięta nareszcie przynajmiej bede więcej miała do pisania.Wiecie niedługo będe robiła dollsy na zamówienie bo się naraxie ucze.Na dzisiaj to chyba wszystko papapa...
PS Robie wyposażenie blogasa na zamówienie jak toś chce to tylko 5 komentów z adresem strony i na gg login i hasło no i adres blogasa.Zachęcam piszcie komenty!!!!

Komentuj(0)


Link :: 26.03.2005 :: 12:47
Czesc kurde czemu nie komentujecie mojego blga czy naprawde jest aż taki zły co mam zrobic zeby był fajowski i suoer...Napiszcie mi bo wciąż tylko 0000 i jeszcze 0.No powiedzce czy tak trudno napisać komentarze.No dobra przejdźmy do rzeczy dzisiaj jest święconka niedługo ide z mojim bratem.Jutro jest juz wielkanoc jak ten czas szybko leci prawda??Już we wtork do dupnej szkoły kto ją wymysliił.Chętnie zobacze wasze blogi jesli zostawicie komenty z adresami.Na razie to juz koncze papapa...
Komentuj(5)


Link :: 29.03.2005 :: 19:42
Hey!!!Sorrka że niepisałam przez te ostatnie dni bo wiecie święta i niemiałam czasu ale dzisaj napisze co się działo.W niedziele byłam w domku do 15 ponieważ jechałam do cioci i wujka do Poznania.Na obiadek naprawde był pszny mniam mniam!Wczoraj był śmingus dyngus niebył najlepszy po jechałam do kuzynek i cioci wiec troche się polaliśmy tylko troche z 10 minut i to wszystko.I żałuje że nie pojechałam do Swadzimia.A dzisiaj był super dzionek bo jechałaom na plusk plusk no chyba wiecie...Na basenik z Martusią Domisią było fajnie lecz pan instruktor wymagał od nas zbyt wiele.Po baseniku byłam z godzinke u Domi bo mojej mamy nie było w domu.I teraz przed chwilą wruciłam i pisze mojego brzydkiego okropnego blogasa.I prosze komentujcie naprawde odam wam tyle samo.Papapa...
Komentuj(39)


Link :: 31.03.2005 :: 21:10
Czesc wam troche póżno pisze ale i tak wiem że nie będzie wiele komentów.Jak zwykle przepraszam was ze nie pisałam sami wiecie dzisiaj nie byłam w szkole bo zaspałam.(hura hura)Ale juz nie tak wesoło bo jutro sprawdzian z anglika i kartkówe z matmy. a i wspomne pogodziłam sie z Karoliną chyba wam o niej mówiłam.Fajna jest teraz!!!Zyczcie mi powodzenia na sprawdzianie i kartkówie jesli chcecie.Papapa...
Komentuj(222)