asia18 - komentarze


Hey jestem zdenerwowana na Marte Pietruszke ona jest poprostu deb****.Inaczej na nia niemożna mówić oto jest jej ochydny adres bloga martusia.talk.pl mówie wam ble!!!Wczoraj usunełą mi cały szablon i wszystko pomieszała.A ja się dowiedziałam jej hasła i tak samo jej zrobiłam a ona mi komenty napisała zobaczcie sobie pod tą notatką jest beszczelna i żle wychowana poprostu.Skasowała mi konkurs więc będzie kiedy indziej jak się skonczą konkursy u Basi i Ady zachęcam was papapa...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.03.2005 :: 17:23 :: bcc29.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia.talk

Sorry asiu ale to ty zaczelas.... Przynajmniej tak mi powiedziala marta. A poza tym czemku sciagnelas po mnie sonde? No nic... Ale nie pisz takich notek bo wszyscy mysla ze jestes swieta opanowana i wogole...
09.03.2005 :: 14:05 :: pa93.sroda-stara.sdi.tpnet.pl

Mari

To konkurs odwołany??????Odpowiedz w komentach na marii-karii.blog.onet.pl
08.03.2005 :: 23:43 :: 82.160.18.100

Ulcia

Fajny blogg mam proźbe możesz mi w komentach na 13ulenka13.blog.onet.pl napisac jak zrobiłas taką fajną myszke czyli , jak to zrobić żeby koło niej latały takie kwiatki odpisz prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrosze .
08.03.2005 :: 21:06 :: nat-192-39.arkonskie.v.pl

karo.ko@buziacz

Wygląda na to,że naprawdę nie źle się pokłuciłyście.Nie zazdroszczę Ci.Ona mi wczoraj też napisała pare nieprzyjamnych słów i też nie było mi miło.Uwierz mi,od początku jak ją poznałam to jej nielubiłam.Zawsze przyniej byłaś inna.A teraz mnie zablokowała.ONA JEST OKROPNA!!!To jest ona !!!

08.03.2005 :: 20:08 :: net-010.forweb.pl

diablica

no ona też mnie wkuża i jaj blog jest ochydny
08.03.2005 :: 20:08 :: net-010.forweb.pl

diablica

no ona też mnie wkuża i jaj blog jest ochydny
Talk.pl :: Wróć