asia18 - komentarze


Czesc wczoraj nie pisałam nie miałam czasu jak wruciłamze szkoły to zjadłam obiad i spotkałam sie z Domi wiecie jaką.No i tak troche pogadaliśmy pochodziliśmy po zadupiu i tak wiecie.Musiałam wczoraj robić lekcjie i tak nie zrobiłam wszystkiego.Bo wieczorem jechałam na zakupu do Auchana. Mam dla was wiadomość zakączymy już II etap konkursy Candy na codzień a odpadła na madzia pszykro mi nie miałaś nawet 1 głosu.A tak reszta macie tydzień do zrobienia Candy.A dzisiaj jestem sama w domu ale rodzice zaraz powini przyjechać bo jechali do cioci a mój brat na jakąś imprezke i jutro wróci ale przynajmiej mam luz!!!!!Oki koncze pochodze jesze po internecie jak przyjadą zjem kanapke i pójde spać oki papaa miłej nocy dobranoc

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.07.2005 :: 20:00 :: ajx27.neoplus.adsl.tpnet.pl

basienka

Zgłoś się do konkursu na naj candy modelkę u www.gazetkacandy-aplauz.blog.onet.pl, życzę powodzenia!
23.06.2005 :: 14:07 :: add81.neoplus.adsl.tpnet.pl

olecha

Hej! Świętuj razem z nami powrut Olechy! Wejdź na www.olecha.talk.pl i wstaw komenta! Świętuj razem z nami.... Powiedz znajomym.....
18.06.2005 :: 13:09 :: aab10.internetdsl.tpnet.pl

Martusia

Asiu chciałam ci napisać że nie prowadzę już bloga ww.wmartusia.talk.pl a więc podawaj mnie za www.marta2017.blog.onet.pl- Proszę cię o to
10.06.2005 :: 13:11 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Hejka mam pytanie.. A ta Candy to na jaki temat ma byc ??:> Bo nie pamietam Jak możesz to napisz mi to w komie na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl Buziaki :***
Talk.pl :: Wróć